Serve over Deli counter Black front Straight glass front Width 1200mm - CEGN1200CK2BLACK
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGN1200CK2BLACK
  • 1 Glass shelf
  • 1200x1048x1197mm
  • Internal LED light
  • Automatic defrost cooling system
  • Standard UK plug fitted
  • Storage rooms: 1
  • 465W
  • +2°C to +8°C
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Width 1200mm
Depth 1048mm
Height 1197mm
Power supply
Power supply 230V / 1 phase
Power 465W
Temperature
Temperature +2°C to +8°C