Stick blender / Hand mixer 750W Whisk 385mm - CEBLM750WE
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEBLM750WE
  • 750 to 1000W
  • 3000-12000 rpm
  • 385mm whisk
  • Removable parts for easy cleaning
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Dimensions 340mm (Blender head)
Length 385mm (Whisk)
Weight 3.2kg
Power supply
Power supply 230V / 1 phase
Power 750W to 1000W