Stick blender / Hand mixer 750W Mixer stick 377mm - CEBLM750WA
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEBLM750WA
  • 750 to 1000W
  • 3000-12000 rpm
  • 377mm stick
  • Removable parts for easy cleaning
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Dimensions 340mm (Blender head)
Length 377mm (Stick)
Weight 3.1kg
Power supply
Power supply 230V / 1 phase
Power 750W to 1000W