Polypropylene Gastronorm Pan GN1/6 Depth 200mm - CEGNPP16200
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGNPP16200
  • 200mm depth
  • Polypropylene
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Width 176mm
Depth 162mm
Height 200mm