Polycarbonate Gastronorm Pan GN1/9 Depth 150mm Black - CEGNP19150B
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGNP19150B
  • 150mm depth
  • Black
  • Polycarbonate
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Width 176mm
Depth 108mm
Height 150mm