Polycarbonate Gastronorm Pan GN1/6 Depth 150mm - CEGNP16150
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGNP16150
  • 150mm depth
  • Polycarbonate
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Width 176mm
Depth 162mm
Height 150mm