Polycarbonate Gastronorm Pan GN1/1 Depth 200mm - CEGNP11200
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGNP11200
  • 200mm depth
  • Polycarbonate
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Width 325mm
Depth 530mm
Height 200mm