Polycarbonate Gastronorm Pan GN1/1 Depth 100mm 12 litres - CEGNP11100
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGNP11100
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Width 325mm
Depth 527mm
Height 100mm
Miscellaneous
Capacity 12 litres
Material Polycarbonate
Write a review
Please login or register to review
Tags: professionalcommercialindustrialhospitalityrestaurantbarcateringhotelsalediscountbargain
Dome Cover GN1/1 - CEGF11
-58%