Display Merchandiser Fridge Curved Front 500 litres 3 shelves Black & Stainless steel - CEHL1500S3
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEHL1500S3
  • Capacity: 500L
  • 3 shelves
  • Stainless steel mirrored base
  • LED lighting
  • 0 to +10°c
  • Ventilated cooling
Documents
Please see under 'Specification' for detailed information.
Dimensions / Weight
Width 1500mm
Depth 700mm
Height 1300mm
Weight 185kg
Power supply
Power supply 220-240V / 1 phase
Power 550W
Temperature
Temperature 0°C to +10°C