Commercial Work table Stainless steel Bottom shelf 1000x750x900mm - CEWTG750X1000
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEWTG750X1000
  • Dimensions: 1000x750x900mm
  • Flatpacked
  • 1.2mm 430S/S top shelf square slant front edge
  • 1.2mm galvanized undershelf and hat channel
  • Galvanized leg and socket
  • Plastic bullet feet
  • Loading capacity: top shelf (295kg) / under shelf (205kg)
Dimensions / Weight
Width 1000mm
Depth 750mm
Height 900mm