Commercial Mobile Work table Stainless steel Bottom shelf 1500x750x900mm - CEWTG750X1500C
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEWTG750X1500C
  • Dimensions: 1500x750x1000mm
  • Flatpacked
  • 1.2mm 430S/S top shelf square slant front edge
  • 1.2mm galvanized undershelf and hat channel
  • Galvanized leg and socket
  • 4 castors (2 lockable)
  • Loading capacity: top shelf (335kg) / under shelf (240kg)
Dimensions / Weight
Width 1500mm
Depth 750mm
Height 900mm