Tab grabber / Bill holder 24'' 600x60x20mm - CEABH024
- Brand: CaterEq
- Product Code: CEABH024
Keep food orders organised with this 24" wall mounted check grabber. Securely holding orders, the check grabber helps to maintain constant communication between front and back of house, ensuring your service runs smoothly to give customers a first-class dining experience. Easily fastened to any wall, the grabber helps to keep orders visible to guarantee an efficient food service. Incredibly affordable, reliable and durable, the grabber is perfectly suited to any busy commercial kitchen.
| Dimensions / Weight | |
| Width | 600mm |
| Depth | 20mm |
| Height | 60mm |