Tab Grabber / Bill Holder 18'' 450x60x20mm - CEABH018
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEABH018
Keep food orders organised with this 18" wall mounted check grabber. Securely holding orders, the check grabber helps to maintain constant communication between front and back of house, ensuring your service runs smoothly to give customers a first-class dining experience. Easily fastened to any wall, the grabber helps to keep orders visible to guarantee an efficient food service. Incredibly affordable, reliable and durable, the grabber is perfectly suited to any busy commercial kitchen.
Dimensions / Weight
Width 450mm
Depth 20mm
Height 60mm
Miscellaneous
Material Aluminium
Write a review
Please login or register to review
-59%