Pizza Dough Box 300x400x100mm Polypropylene - CEGPH1002
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGPH1002
  • Made of polypropylene suitable for food
Dimensions / Weight
Width 300mm
Depth 400mm
Height 100mm
Weight 1kg
Miscellaneous
Material Polypropylene
Tray/Grid size 300x400mm