Commercial Mobile Work Table Stainless Steel Bottom Shelf 1500x600x900mm - CEWTG600X1500C
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEWTG600X1500C
  • Dimensions: 1500x600x900mm
  • Flatpacked
  • 1.2mm 430S/S top shelf square slant front edge
  • 1.2mm galvanized undershelf and hat channel
  • Galvanized leg and socket
  • 4 castors (2 lockable)
  • Loading capacity: top shelf (305kg) / under shelf (230kg)
Dimensions / Weight
Width 1500mm
Depth 600mm
Height 900mm