Commercial Mobile Work table Stainless steel Bottom shelf 1200x750x900mm - CEWTG750X1200C
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEWTG750X1200C
  • Dimensions: 1200x750x900mm
  • Flatpacked
  • 1.2mm 430S/S top shelf square slant front edge
  • 1.2mm galvanized undershelf and hat channel
  • Galvanized leg and socket
  • 4 castors (2 lockable)
  • Loading capacity: top shelf (325kg) / under shelf (235kg)
Dimensions / Weight
Width 1200mm
Depth 750mm
Height 900mm