Pizza Dough Box 600x400x75mm Polythene - CEGPHPE75
  • Brand: CaterEq
  • Product Code: CEGPHPE75
  • Made of polythene suitable for food
Dimensions / Weight
Width 600mm
Depth 400mm
Height 75mm
Weight 1kg
Miscellaneous
Material Polythene
Warranty
Warranty 12 mth spare parts warranty
Write a review
Please login or register to review
Professional Spiral dough mixer 10 litres Fixed head Fixed bowl 1 speed - CEDN10
-66%
Countertop Planetary mixer 7 litres - CEADM7
-69%