Pizza Dough Box 600x400x100mm Polythene - CEGPHPE100
- Brand: CaterEq
- Product Code: CEGPHPE100
- Made of polythene suitable for food
| Dimensions / Weight | |
| Width | 600mm |
| Depth | 400mm |
| Height | 100mm |