Pizza Dough Box 300x400x100mm Polypropylene - CEGPH1002
- Brand: CaterEq
- Product Code: CEGPH1002
- Made of polypropylene suitable for food
| Dimensions / Weight | |
| Width | 300mm |
| Depth | 400mm |
| Height | 100mm |
| Weight | 1kg |
| Miscellaneous | |
| Material | Polypropylene |
| Tray/Grid size | 300x400mm |
| Warranty | |
| Warranty | 12 mth spare parts warranty |
Related Products
Professional Spiral Dough Mixer 80 litres 2 speeds 380V / 3 phase - CEDH80